Delfinen

Våre ansatte

Delfinen stiller strenge krav til våre instruktører. Alle våre instruktører har fullført en omfattende og svært grundig utdanning og opplæringsperiode:

  • Godkjent livredder og badevakt, med årlig godkjent livredningsprøve, innendørs og utendørs
  • Instruktør i Førstehjelp (Norsk Førstehjelpsråd/Norsk Resucitasjonsråd)
  • Delfinen instruktørutdanning i svømming, baby- og småbarnsvømming
  • Stort antall praksistimer som assistent og medinstruktør
  • Gradvis opptrapping av antall kurs, med kontinuerlig oppfølging og evaluering

Ønsker du bli instruktør? Ta kontakt!

I tillegg til alle våre blide og hyggelige assistenter og dørvakter, består Delfinens vannglade gjeng av:

Anna Torst Saatvedt

 

Anna Torst Saatvedt, 23 r, bor og studerer i Oslo. Vokste opp i Delfinen svmmeskole, og har siden vrt instruktr hos Delfinen siden 2013. Trives best i vann!

Bente Aarreberg Rannekleiv

benteaa@delfinen.no

Bente er jobber i administrasjonen og er ansvarlig for booking og fakturering m.m.

Emma Lysanne Bruin (Sanne)

 

Sanne18 r og instruktr siden vr 2017. Elev p Stavanger Katedralskole. Svrt glad i svmme og utforske.

Gunn Lentz

gunn@delfinen.no

Ingjerd H. Haarstad

ingjerd@delfinen.no

Grunnlegger og daglig leder av Delfinen, samt hovedinstruktr

Jelle

jelle@delfinen.no

Jelle Sebastian Bruin, 20 r, studerer fysikk i Bergen.

Johanne Willumsen De Haas

 

Kenneth

kenneth@delfinen.no

Lars Martin

 

Lars Martin Myhre har jobbet for delfinen svmmeskole siden han var 16 r. Han var selv kursdeltaker 5 r fr dette. Han har alltid hatt stor interesse for vann og liv i havet, noe som har frt til at han den dag i dag studere biologi for jobbe med mari

Line Therese Haugland

line@delfinen.no

Hun kommer fra Larvik, og har jobbet flere r som instruktr for barn i dans.

Linn Hegland Pollard

linn@delfinen.no

Linn er en sprudlende og vann glad dame som har vrt svmme instruktr siden hsten 2014 , godkjent livredder og instruktr i HLR/ Frstehjelp. Hun er mor til 2,5 delfiner og en firbent med bart. Hun er oppvokst p Tananger og bor fortsatt der, er 50%/50%

Linus Andreas Nordhagen

 

Linus, 19 r, bor i Bergen hvor jeg studerer p universitetet. Svmming og aktiviteter i vann har vrt en stor del av livet mitt! De fleste favorittaktivitetene er vannbaserte som svmming, surfing og dykking! Jeg har selv vrt deltager p de fleste kurse

Lynn Owen

 

Lynn, instructor for english courses baby 1 and baby intermediate, smbarn English and svmmekurs 1 barn, English, samt kursene lrdag Varatun Basseng, Sandnes.

Rebecca

 

Thomas

thomas@delfinen.no

Victor

victor@delfinen.no

Viljar

viljar@delfinen.no

Delfinen svømmeskole
Postadresse: Bretlandsgata 31
4009 Stavanger

ingjerd@delfinen.no

(+47) 51 52 00 35 / (+47) 475 11 221
NB! Vi beklager at vi ikke alltid kan nåes på telefon.
På grunn av kurser dagtid, er ikke kontoret alltid betjent.


Mandag 10.30–12.00 og 15.30–19.30 • Tirsdag 16.00–19.30 • Torsdag 09.30–13.00 og 16.00–19.30 • Fredag 09.30–12.00 og 16.00–19.30 • Lørdag 09.00–15.00